Pages Menu
Categories Menu

wesele w restauracji czy na sali

wesele w restauracji czy na sali Problem z tym jest to, że korporacje mają niewiele dba o dobre samopoczucie, chyba że w jakiś sposób pozytywnie wpływa na ich dolnej linii. Dlatego niech ktoś nakarmić, że nie dba o Ciebie, jako osobę?

Wyrażenie „soul food” ciągle pojawia się w mojej głowie podczas pisania tego. Te dwa małe słowa powiedzieć sporo. Pomyśl o tym … „soul food”. Pokarm dla duszy. To coś więcej niż zwykły pokarm. Podczas gdy większość „soul food” nie jest najbardziej zdrowe taryfy, to widać nacisk na kuchnię, udostępnianie i społeczności, które są wprowadzane do żywności. Jest czymś danym z jednego do drugiego, aby zapewnić nie tylko energię. To jedzenie dla mnie. Aby spędzić godzinę lub więcej swojego czasu, aby gotować dla drugiego jest dość wyrazem. To zarówno pokazy i dodaje do wartości relacji.

Aby w pełni doświadczyć kultury, to koniecznie trzeba to przeżyć swoje jedzenie. Na studiach, wziąłem Spring Break podróż do Cancun, w Meksyku. Przy mojej głowie, moje posiłki były spożywane w dużej mierze Outback Steakhouse, Hard Rock Cafe, Subway, McDonald, a co innych sieci z siedzibą w USA mamy natknąłem. Oczywiście w wieku 20 lat, nie byłem tam, by doświadczyć gastronomii regionu (bądźmy szczerzy, byłem tam pić tequilę i partii). Na mój miesiąc miodowy, udałem się do Acapulco, Meksyk i faktycznie wysiadł i jedliśmy w niektóre z lokalnych restauracji, naprawdę przeżywa kuchni meksykańskiej. Oba wyjazdy były świetne na swój sposób. Ale z punktu widzenia doświadczeń kulturowych, Acapulco http://integrators.pl/znakowarki-laserowe było znacznie lepiej, fakt, że byłem w Cancun w dużej mierze nie ma znaczenia inne niż wiek pitnej i koloru skóry pracowników. To nie było tylko jedzenie, ale to jest główną częścią.

Niektórzy mogą pomyśleć, że ja po prostu okazało się, że akt jedzenia w coś, co nie jest. Ale to było tylko w minionym półwieczu albo tak, że żywność została podjęta na roli zwykłego paliwa.
napisane przez: