Pages Menu
Categories Menu

wesele w restauracji ceny

wesele w restauracji ceny Kiedy tribal partia polowania przynosi do domu zwierzę, myśliwy, który zabił zwierzę (lub osoba świadcząca strzałkę w zależności od kultury) doles się mięso. Jedzenie staje się festiwal udostępniania. Dzisiaj, karmię was, bo jutro może cię potrzebuję, żeby mnie nakarmić. Pomyśl o dowolnej gromadzenia rodziną lub przyjaciółmi. Założę się, że niemal za każdym razem gromadzą się z innymi na dobry czas, nie ma żywności zaangażowani. Akt gotowanie dla kogoś innego jest aktem miłości i szacunku. Aby otrzymać jedzenie gotowane przez kolejne wykazuje, że troska o dobre samopoczucie.

Jeśli mi nie wierzysz, myśleć o uczuciach ludzi wobec tych, które gromadzą pokarm. Albo ludzie, którzy nie chcą jeść innych ludzi. Odczucia związane z jedzeniem i do oferowania żywności to dlaczego ja zwykle poświęcić swoją dietę, gdy ktoś stawia w wysiłku gotować dla mnie. Jeśli pójdę do mojej mamy, a ona gotuje spaghetti, jem go. I może nie zawsze chcą je zjeść, ale aspekt społeczny jest ważniejszy niż jedzenie w tej sytuacji. Odrzucanie coś, że ktoś umieścić energię do podejmowania dla ciebie jest na ogół traktowane jako obrazę jeśli nie masz alergię do wspomnianej żywności. To nie jest po prostu odrzucenie jedzenia, jest to odrzucenie danej osoby.

Niestety, US kultura kładzie nacisk na trochę żywności. Głównie, jedzenie jest niczym więcej niż dostarczanie paliwa. tutaj kilka osób rozkoszować się jedzeniem w ten sposób, że Francuzi czy Włosi cieszyć się jedzeniem, jako coś więcej niż pewna kombinacja węglowodanów, białek i tłuszczów. Być może powinienem powiedzieć, że nacisk robimy miejsce na jedzenie jest złym rodzaju. W kulturze, nienawidzimy żywności. To jest po prostu coś, co jest konieczne, aby utrzymać się przy życiu, a nawet jeśli nie możemy zgodzić się na to, co żywności do jedzenia. Musimy pozwolić korporacje określić „co jest żywność” i wydaje się, że zapomniał o najbardziej elementarne zadanie odżywczy siebie.
napisane przez: