Pages Menu
Categories Menu

gdzie zrobic wesele w zachodniopomorskim

gdzie zrobic wesele w zachodniopomorskim

Czym jest Food Co przedstawia

Dobrze, że jest to proste pytanie odpowiedzieć, co? Mogę po prostu pójść skonsultować Google i uzyskać definicję słownikową, prawda? dowolną substancję, które mogą być metabolizowane w organizmie z wytworzeniem energii i budowy tkanki

gdzie zrobic wesele w zachodniopomorskim

Ok, to świetnie. Możemy nawet rozszerzyć tę definicję trochę sprawdzając się z Wikipedii: (1) Żywność jest każda substancja, zwykle składa się głównie z węglowodanów, tłuszczów, wody i / lub białek, które mogą być spożywane lub pijany przez zwierzę do żywienia lub przyjemności.

Teraz jesteśmy już gdzieś! Ok, może nie. W najściślejszym, słownikowej definicji słowa, każda substancja, która dostarcza energii jest pokarm. Dzięki tej definicji, Twinkie jest jedzenie, choć wątpię niewielu tutaj zgodzi, w tym ja. Więc co jest jedzenie naprawdę?

gdzie zrobic wesele w zachodniopomorskim

Żywność, dla mnie, jest jednym z najważniejszych elementów prawdziwie żyć, a ja nie mam na myśli, że tylko dlatego, że jest to wymóg, by nie niszczeje. Szczerze mówiąc, uwielbiam jedzenie. Nie oznacza to, że w „Kocham jeść” sens, choć nie lubią jeść, ale to głębiej niż tylko akt jedzenia. Ja naprawdę kocham jedzenie – Aromaty, tekstury, smaki, koleżeństwa. W rzeczywistości, gdy wiem, że nie każdy jest smakoszem, to mnie dziwi, że ludzie mogą być tak zblazowany, jeśli chodzi o to, co włożyli w ich ciałach. Co można umieścić w organizmie staje się ciałem.

Ok, więc wróćmy do koleżeństwa. Albo towarzyskich. Nazwij to jak chcesz, ale jest to jeden z najważniejszych aspektów odżywiania. Ludzie mają odrębny przywilej bycia jedynym zwierzęciem, które nie tylko jeść, ale „Dines”. Wyżywienie jest więcej niż po prostu farsz spożywczego gdy ktoś przełyku i przejściem. Jadalnia jest świętem doświadczenia żywności. „Łamanie chleba” z innymi ludźmi jest częścią ludzkiego doświadczenia od czasu nieśmiertelnej.
napisane przez: