Pages Menu
Categories Menu

gdzie zrobic wesele na slasku

gdzie zrobic wesele na slasku

5 najpopularniejszych francuskich serów

Francja jest krajem o silnej i kultowego reputacji znakomitego jedzenia. To od dawna jest wylęgarnią niektóre z najlepszych na świecie kucharzy i stale podnosi poprzeczkę, jeśli chodzi o gastronomii i kulinarne innowacje. Jeden z najbardziej znanych i znakomitych Frances eksportu jest jego francuskiego sera.Kliknij tutaj Ten artykuł będzie w pięciu Frances najlepszych serów, więc nalać sobie kieliszek wina i przygotować się mieć twoje kubki smakowe dokuczał .

gdzie zrobic wesele na slasku

Najpierw mamy Bleu du Bocage, wspaniały niebieski ser produkowany z mleka koziego. Każde koło jest w wieku około trzech miesięcy, zanim będzie gotowa do spożycia. Ma wilgotne i kremową konsystencję, a niebieski / szary Żyły, które są uruchamiane przez nią dać ser ten piękny wygląd. Jest to ser, który doskonale łączy w sobie smaki trawiaste skórki ze słodkich aromatów owocowych i opuszcza pieprzny. Bleu du Bocage najlepiej zachowanych podawane z orzechami i lampką portu.

Następna w kolejce mamy znakomitą Brillat Savarin Brie. Uważajcie, to nie jest najzdrowsze serów, ale jest najsmaczniejsze dostępne Brie. Brillat Savarin jest Brie z dodatkiem kremu do niego, to daje to najbardziej bogaty i kremową konsystencję można sobie wyobrazić. Za najlepszą degustacją Brillat Savarin, szukać tych w wieku od Maison Mons.

gdzie zrobic wesele na slasku

Osobisty ulubionym i deska serów classic jest St Felicien Mons. St Felicien Mons jest miękki i łagodny ser o smaku maślanym. Jej nazwa pochodzi od małej alpejskiej miejscowości, z której po raz pierwszy produkują. To jest wielki i wszechstronny, które można zjeść w dobrze zrobiony kanapkę, na niektórych wysokiej jakości krakersy, lub po prostu sam i kieliszkiem czerwonego wina.

Wielki i bardzo przystępne ser jest Roi de Trefle Camembert, dostępny z Aldi. Chociaż można kupić ten ser z Aldi, jest to wspaniały ser nadal posiada swój własny przeciwko reszcie na tej liście.
napisane przez: